Dla producentów

Produkujesz lub jesteś dystrybutorem hurtowym, chciałbyś całkowicie bezpłatnie wprowadzić swoje produkty na rynek światowy. Poprzez automatyczną integrację z magazynem dostawcy oferujemy indywidualne rozwiązanie, umożliwiające usprawnienie handlu międzynarodowego.

Aby zapewnić najlepszą formę współpracy, wymagamy udostępnienia Państwa oferty produktowej w plikach CSV lub XML odpowiednio przygotowane:

 • Dla poprawnego wyświetlania, produkty powinny mieć w swoich opisach kolumny oddzielone średnikami, bez spacji i polskich liter w nagłówkach.
 • W pliku powinny być zawarte podstawowe pola: 
  INDEKS;NAZWA_TOWARU;VAT(np.5);CENA_NETTO;PRODUCENT;KATEGORIA;PODKATEGORIA;KOD_KRESKOWY;KOD_KRESKOWY2;WIELOPAK;
  TERMIN_PRZYDATNOSCI;ZDJECIE_LINK_wymagane(bezpośrednio do pliku gif/jpg);JEDNOSTEK_NA_PALECIE;WAGA_W_KG;DOSTEPNOSC_ILOSC
  Przykłady plików: oferta dla B2B.csv lub oferta dla B2B.xml

 • Plik w postaci OFERTA.csv powinien być dostępny na serwerze ftp lub przesyłany cyklicznie emailem.
 • Nie zalecamy integrowania produktów, w których cena, wymiar czy opcja uzależniona jest od posiadanych tzw. cech produktów, ponieważ ze względu na różne oprogramowania kontrahentów, nie mamy możliwości ich dalszego przekazania.
 • Przygotowując taką ofertę, należy wybierać produkty bez powyższych cech.

 • Producent/dystrybutor powinien również każdorazowo wysyłać na email fakturę w postaci elektornicznej CSV lub XML, np.:
  INDEX_lub_EAN;NAZWA_PRODUKTU;CENA_NETTO;JM;VAT(np.5%)
  Przykład pliku: faktura dla B2B.txt

 • Atutem będzie również przyjmowanie zamówień za pośrednictwem plików ftp, wysyłane na wskazane konto.
  INDEX_lub_EAN;NA_JAKIEGO_KLIENTA;KOMENTARZ;NAZWA_PRODUKTU;JM;ILOSC
  Przykład pliku: order_B2B.csv

 • Współpracujący z nami producent/dystrybutor powinien umożliwić wysyłkę pojedynczego produktu do klienta detalicznego, realizowaną własnym transportem lub kurierem bezpośrednio z magazynu producenta/dystrybutora, ze zniwelowaniem potrzeby tzw. minimum logistycznego.
 • Mając na uwadze przepisy konsumenckie, wymagamy od producenta/dystrybutora umożliwienia zwrotu przez klienta detalicznego nienaruszonego towaru w przeciągu 10 dni bez podania przyczyny.
 • Z uwagi na zapotrzebowanie rynku, na specjalnych warunkach umożliwiamy też wprowadzenie do hurtowni oferty produktów wykonywanych na zamówienie. Oferta taka, zostaje wtedy podłączona do kategorii terminowej, gdzie podlega określonym czasie realizacji.
 • Dlaczego warto? Serwis ogłasza się w 40 krajach świata, produkty zintegrowane z hurtownią podlegają ofercie przeznaczonej do eksportu na rynki europejskie i poza-europejskie. Oprócz tego uczestniczą w sprzedaży krajowej, służąc dalszej odsprzedaży poprzez kontrahentów z nami współpracujących.
 • Integracja jest całkowicie darmowa, brak też jakichkolwiek opłat podczas uczestniczenia w niej.
 • W Przypadku braku możliwości przygotowania plików z automatycznie generującą się ofertą, istnieje możliwość przygotowania spisu produktów w postaci EXCELA (wymagane kolumny opisane są powyżej)
  Przykład pliku: oferta dla B2B.xlsx
Chętnych do współpracy i zapoznania się ze szczegółami działania systemu, zapraszamy do kontaktu na nasz email lub telefon.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i wyposażenia wnętrz, specjalnie dostosowane do wymagań klientów hurtowych.

Kontakt

Letnia 12, 70-813 Szczecin.

+48 91 461 26 81

Pon. - Pt.: 6:00 - 18:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Grupa Polish-Export.eu. Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym

Menu