Eksport - Usługi transportu

Świadczymy usługi transportu krajowego chłodniczego i zwykłego. Umożliwiamy również eksport zamówionych produktów w hurtowni na terenie krajów Unii Europejskiej oraz krajów z poza Unii. Zlecenia transportowe są realizowane przez profesjonalny i kompetentny personel, władający kilkoma językami, dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bogate doświadczenie, solidność i terminowość to cechy, za które cenią nas zleceniodawcy. Dodatkowo oferujemy szereg usług wspierających szybki i sprawny przewóz: magazynowanie, składowanie, przeładunki.

BREXIT nam nie straszny, posiadając własną Agencję Celną, przygotujemy dokumentację dla Urzędu Celnego, przeprowadzimy odprawę celną, jak i również obsłużymy w zakresie Deklaracji Intrastat.

W zakresie naszych działań należy:
  • przyjmowanie zleceń,
  • negocjacja jak najlepszych warunków współpracy,
  • wybór środka transportu,
  • ubezpieczenie przesyłki,
  • przygotowanie przesyłki do przewozu,
  • nadanie przesyłki na środek transportu wraz z dokumentacją transportową typu CMR,
  • odprawa celna (reprezentowanie klienta przed organami celnymi, pełną obsługę dokumentacji, doradztwo w zakresie obsługi celnej),
  • jako jedni z niewielu, opieramy się na zaświadczeniach o preferencyjnym pochodzeniu produktu, potrzebnym do EUR1, dzięki któremu możliwe jest znaczne obniżenie stawek celnych narzucanych np. podczas eksportu do Islandii,
  • oferujemy kompleksową obsługę przygotowania comiesięcznej obowiązkowej deklaracji statystycznej Intrastat w systemie ISZTAR, dotyczącej wymiany handlowej z krajami Unii Europejskiej.
Dysponujemy nowoczesnym taborem: o ładowności 1,5 - 3,5 tony (typu bus), standardowymi plandekami o ładowności do 24 ton, w tym również pojazdami chłodniczymi do transportu żywności w temperaturach - 18C do + 18C, o ładowności 1300kg, jak i większych 5, 14, 18 miejsc paletowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów konsekwentnie realizujemy podstawowy cel, jakim jest szybki i bezpieczny transport produktów najwyższej jakości, które pochodzą od zaufanych dostawców. W przypadku artykułów spożywczych podlegają systemowi kontroli świeżości HACCP.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze, przemysłowe, jak i wyposażenia wnętrz, specjalnie dostosowane do wymagań klientów hurtowych.

Kontakt

Letnia 12, 70-813 Szczecin.

+48 91 461 26 81

Pon. - Pt.: 6:00 - 18:00

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Grupa Polish-Export.eu. Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostaly uzyte jedynie w celu informacyjnym

Menu